
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Лампа AZ1061_x000D_ підвісне скло Aga 1 Azzardo

Дані_x000D_ технічний:
Зріст: 120 см
Ширина_x000D_ абажур: 16 см
Висота_x000D_ абажур: 17 см
Ступінь_x000D_ захист: IP 20
Вихідна кількість_x000D_ світло: 1
Тип потоку:_x000D_ E14
Колір: чорний
Клас_x000D_ енергія: 1
Напруга: 230 В
Матеріал: метал / скло
Лампочки всередині_x000D_ встановити: Ні
Мобільний_x000D_ Джерело світла: Ні
Тип_x000D_ корпус: круглий
Регулювання_x000D_ висота: Так
Готовий світлодіод: так
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 16cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 16 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Kuchnia, Salon, Sypialnia |
| Максимальна потужність лампи | 40W |
| Марка | Azzardo |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | E14 |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Колір | Czarne |
| Ширина | 16cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

