

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo Box 1 Mp85161

Azzardo Box 1 Mp85161 Колір: хром Розміри: висота 150 см, діаметр плафона 14 см Матеріал: метал, скло Технічні параметри: G4 1x 20W 12V

Товар доступний під замовлення, дата доставки може змінюватися окремо_x000D_ у нас (термін наявності на складах виробника)._x000D_ Ми інформуємо вас про статус замовлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 100cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 10 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Biuro |
| Максимальна потужність лампи | 10W |
| Марка | Azzardo |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | G4 |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Колір | Srebrne |
| Ширина | 13cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

