

Доставка зі складу 5-10 днів.

Rossini 31-39408 Candellux мереживний білий підвісний світильник з абажуром у MLAMP поєднує в собі унікальний і непідвладний часу дизайн у своїй найкращій формі, що створює низку можливостей для організації простору у вашому домі. Освітлення легко впишеться в приміщення з класичною та сучасною атмосферою. Лампа є функціональною, а її універсальна форма означає, що її сяйво світла створить комфортну та затишну атмосферу, яка сприятиме товариським зустрічам і відпочинку після дня, проведеного далеко від дому, тихими вечорами з близькими.
Модель ROSSINI виготовлена з практичних і міцних матеріалів, що гарантує своїм користувачам радість і задоволення протягом багатьох років. Вишуканий білий колір світильника робить його придатним як для світлого, так і для темного інтер'єру. Матеріали, які використовуються у світильнику - це метал і тканина, що полегшує догляд і підтримку в чистоті. Лампа має місце для 1 енергозберігаючого світлодіодного джерела світла E27 і має ступінь захисту IP20. Якщо ви не знаєте, який тип освітлення вибрати для освітлення дозвілля чи офісу, то світильник серії ROSSINI точно підійде для них.
Завдяки своїй ергономічній формі ви можете підібрати його до поточного чи нового розташування кімнати. Вибравши цю модель освітлення, ви не тільки якісно підсвітите вибрані поверхні, але й отримаєте приємне та привабливе оздоблення, яке додасть інтер’єру неповторності та витонченості, підкреслить його деталі та декор серед інших меблів та аксесуарів інтер’єру. Освітлення чудово виглядає окремо або в поєднанні з іншими лампами як освітлювальні установки, тому його можна адаптувати до різних типів приміщень.
Товар має сертифікати відповідності та на нього поширюється гарантія виробника, в комплект входить інструкція з експлуатації та елементи, необхідні для складання обладнання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Candellux |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 130cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 52cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 52 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Biuro |
| Максимальна потужність лампи | 40W |
| Марка | Candellux |
| Матеріал | Stal |
| Мoдель | Rossini |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Klasyczny |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Ширина | 52cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 171105484
Стельовий світильник Candellux Rossini White 1X40W E27 Abażur (31-39408) (3139408)
9 999 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

