
Доставка зі складу 5-10 днів.
Candellux Lighting Bianco Pendant Lamp White Plate 3X40W E27 Lampshade White+Walnut
Стельові світильники є ключовим елементом освітлення інтер'єру, який впливає не тільки на функціональність приміщень, а й на їх естетику. Завдяки величезній різноманітності стилів і моделей стельові світильники можна використовувати в будь-якій кімнаті, від вітальні до спальні, кухні або офісу.
Технічні параметри та продуктивність
Candellux Lighting Bianco — це елегантний підвісний світильник із трьома джерелами світла. Лампа підтримує лампочки максимальною потужністю 40 Вт. Завдяки використанню популярних ниток Е27 користувачі мають широкий вибір доступних лампочок - від традиційних, через енергозберігаючі, до сучасних світлодіодних.
Фізичні характеристики
Лампа має розміри, адаптовані до різних приміщень: загальна висота 95 см, а діаметр абажура 40 см. Крім того, ширина і глибина лампи також становлять 40 см. Завдяки можливості регулювати висоту підвіски Bianco є надзвичайно універсальним і адаптується до різноманітних потреб користувачів.
Енергозбереження
Лампа відноситься до класу енергоефективності А, що гарантує низьке енергоспоживання при збереженні високого рівня освітлення. Це ідеальний вибір для людей, які намагаються мінімізувати споживання електроенергії вдома.
Функціональні можливості та застосування
Лампа Bianco надзвичайно функціональна. Можливість регулювання висоти дозволяє адаптувати його до різних приміщень - від вітальні до спальні. Колір світла можна регулювати за потреби за допомогою відповідних ламп: тепла, нейтральна або холодна. Завдяки цьому світильник виконуватиме своє призначення і як основне джерело світла, і як елемент декору.
Дизайн і матеріал
Світильник Bianco поєднує сучасний дизайн із класичними акцентами. Виготовлений з металу, доступний в білому кольорі з фурнітурою під горіх, він ідеально вписується в різні стилі інтер'єру. Простота форми та елегантність привертають увагу до будь-якого і
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Candellux |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 95cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 40cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 40 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 3 źródła |
| Кімната | Salon |
| Максимальна потужність лампи | 40W |
| Марка | Candellux |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Ширина | 40cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 152764282
Стельовий світильник Candellux Lighting Bianco White Talerz 3X40W E27 Abażur White+Orzechowy
9 999 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

