


Доставка зі складу 5-10 днів.
Italux Rico 2Pł Mdm15873A
Стельові світильники є одним із найважливіших елементів освітлення в наших домівках. Правильно підібраний стельовий світильник не тільки забезпечує достатнє освітлення, але і є важливим декоративним елементом, здатним істотно вплинути на атмосферу кімнати. Зараз ці світильники використовуються в різних приміщеннях - від вітальні, через кухню, до спальні.
Параметри освітлення
Italux Rico 2Pł Mdm15873A — стельовий світильник, який забезпечує чудове освітлення завдяки трьом джерелам світла з максимальною потужністю 60 Вт кожен. Завдяки загальній потужності цей світильник може ефективно освітлювати навіть великі приміщення, гарантуючи яскраве та рівномірне світло. Лампа сумісна зі світлодіодними лампами E27, що забезпечує більшу енергоефективність і довший термін служби джерел світла.
Технічні характеристики
Стельовий світильник Italux Rico 2Pł Mdm15873A характеризується точними розмірами: ширина 67 см, глибина 14 см, загальна висота 98 см. Абажур має діаметр 13 см. Виготовлений з високоякісного скла та металу, світильник довговічний і простий у догляді. Завдяки класу енергоспоживання А ця лампа економічна у використанні.
Енергозбереження
Italux Rico 2Pł Mdm15873A розроблено з думкою про енергозбереження. Завдяки використанню світлодіодних ламп E27 і класу енергоспоживання А користувачі можуть насолоджуватися нижчими рахунками за електроенергію без шкоди для якості освітлення.
Функціональні можливості та застосування
Підвісний світильник Italux Rico 2Pł Mdm15873A має багато практичних функцій, що робить його ідеальним вибором для різних приміщень. Можливість регулювання довжини підвіски дозволяє адаптувати її до висоти стелі та індивідуальних потреб користувачів. Цей світильник ідеально підходить для вітальні, кухні, спальні або коридору.
Стиль і дизайн
Italux Rico 2Pł Mdm15873A — це сучасна підвісна лампа з елегантним зовнішнім виглядом. Білий колір і скляні плафони надають йому стильного та позачасового характеру. Завдяки ергономічній формі та хромованому покриттю цей світильник ідеально впишеться як у сучасний, так і в класичний інтер’єр.
Сумісність фреймів
Стельовий світильник Italux Rico 2Pł Mdm15873A оснащений цоколями E27, що робить його сумісним із широким асортиментом світлодіодних лампочок, доступних на ринку. Завдяки цьому користувачі мають свободу ви
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 98cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 14cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 13 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 3 źródła |
| Кімната | Korytarz/schody, Kuchnia, Salon, Sypialnia |
| Максимальна потужність лампи | 60W |
| Марка | Italux |
| Матеріал | Szkło |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Ширина | 67cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

