
Доставка зі складу 5-10 днів.
Стельовий світильник Kaja K-JSL-6572/2 AB серії COLAR
Kaja
Класичні рішення стельового світильника серії COLAR — це поєднання сучасної форми та незмінних кольорів. Фурнітура, повністю збережена в кольорі патини, надає лампі елегантності. Цей відтінок ще називають античне золото, яке ніколи не виходить з моди. Абажури покриті білим матовим покриттям, яке вловлює випромінювані світлові промені та м’яко їх пом’якшує, роблячи освітлення приємнішим і освітлюючи кімнату більш затишною. У цій моделі є місце для лампочок з дрібним різьбленням Е14, що дозволяє вибрати будь-який колір і яскравість світла відповідно до індивідуальних побажань користувача. Таке рішення також підвищує функціональність світильника. Якщо лампочка перегоріла, просто замініть її, не замінюючи всю лампу. Для кухні, вітальні чи спальні? – Стельовий світильник K-JSL-6572/2 AB має висоту 25 см, що робить його ідеальним рішенням для нижніх кімнат. Стильні кольори і унікальна форма роблять світильник універсальним, завдяки чому він ідеально доповнить класичну кухню, стильну їдальню або затишну спальню. Патина добре поєднується з бежевим і деревним, а також з білим і чорним кольорами, тому, незалежно від дизайну інтер'єру, цей світильник стане правильним вибором для основного або додаткового освітлення кімнати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kaja |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 25cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 18cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 18 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 2 źródła |
| Кімната | Biuro, Korytarz/schody, Kuchnia, Salon, Sypialnia, Łazienka |
| Максимальна потужність лампи | 40W |
| Марка | Kaja |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | E14 |
| Стан | Нове |
| Стиль | Klasyczny |
| Тип | Plafony |
| Колір | Brązowe |
| Ширина | 45cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

