
Доставка зі складу 5-10 днів.
Світлодіодний стельовий світильник COMO 6xE14 Classic Black Light Prestige Chandelier
Стельовий світильник COMO відрізняється цікавим дизайном, який особливо підійде для класичних інтер'єрів. Конструкція виготовлена з високоякісного металу та силікону. Відсутність кришки для джерел світла дозволяє використовувати декоративні лампочки з різьбленням Е14, максимум 40 Вт (не входять в комплект). Люстра ідеально підійде для вітальні, гостьової або класичної спальні. Він буде не тільки типовим освітленням, але і стане своєрідною прикрасою в обраному приміщенні. УВАГА! Лампи продаються без лампочок.
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРОДУКТУ:СФЕРИ ЗАСТОСУВАННЯ:Коли ви купуєте у нас, ви отримуєте новий, оригінально упакований товар, на який поширюється гарантія виробника. Тільки придбання фірмових товарів гарантує найвищу якість, енергоефективність, безпеку використання та впевненість у правдивості інформації на упаковці.
Будь ласка, перегляньте наші інші пропозиції щодо підвісних світильників.
ГАЛЕРЕЯ:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Prestige |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 114cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 1cm мм |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 6 źródeł |
| Кімната | Biuro, Salon |
| Максимальна потужність лампи | 40W |
| Марка | Light Prestige |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | E14 |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 9 999 ₴

