


Доставка зі складу 5-10 днів.

Підвісний світильник Lohals належить до широкого асортименту підвісних світильників зі скляним абажуром, які входять до надзвичайно багатого портфоліо Markslojd. Білий ажурний абажур, вкритий квітковими візерунками, безперешкодно пропускає потік світла, завдяки чому вибрані поверхні будуть ретельно освітлені. Хромований кабель і оздоблювальні елементи ідеально поєднуються з прозорою рамою, надаючи всьому цьому елегантний вигляд. Світильник ідеально підходить як для будинку, так і для комерційних приміщень, оформлених в сучасному або класичному стилі.
ЛАМПА LOHALS НАВІШНІ МАРКИ SLOJD 102288
Серія: Euti
Номер каталог: 102288
Тип матеріал: кераміка
Тип матеріал 2: метал
Колір: білий
Ковпак: E14
Джерело освітлення: 1x40W / E14
Кількість джерел: 1
Джерело освітлення в комплекті: НІ
Взаємозамінні джерела світла: ТАК
Власна назва: Euti
Висота лампи (мм): 180
Довжина кабелю (мм): 350
Можливість затемнення: ТАК
Ефективність енергія: від A++ до E
Примітки: Можливість використання світлодіодні лампочки (джерело світла в комплект не входить); Увімкніть кабель
Напруга живлення: 230В
Напруга номінальна: 1x40 Вт
Виробник: Markslojd
Ступінь захист (IP): IP20
Крапка гарантія: 2 роки
Штрих-код: 7330024512825

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Markslojd |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 18cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 13cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 130 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Biuro, Korytarz/schody, Kuchnia, Salon, Sypialnia, Łazienka |
| Максимальна потужність лампи | 40W |
| Марка | Markslojd |
| Матеріал | Stal, Metal |
| Нитка | E14 |
| Стиль | Skandynawski |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Ширина | 13cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

