


Доставка зі складу 5-10 днів.
Maxlight Loft Mesh Industrial Hanging Led 5W 3000K For Kitchen Gold Black (P0438)
Стельові світильники є ключовим декоративним і функціональним елементом будь-якого інтер'єру. Окрім виконання основної ролі освітлення кімнати, вони також можуть надати простору характер і підкреслити його стиль. Незалежно від того, чи шукаєте ви світильник для вітальні, кухні, спальні або ванної кімнати, правильно підібраний стельовий світильник може кардинально змінити зовнішній вигляд і атмосферу кімнати.
Параметри світла
Maxlight Loft Lamp Mesh Industrial Overhang Led 5W 3000K For the Kitchen Gold Black виділяється своєю сучасною технологією освітлення. Він оснащений одним світлодіодним джерелом світла потужністю 5 Вт, яке випромінює 450 люмен. Колірна температура 3000K забезпечує приємне, тепле світло, ідеальне для створення затишної атмосфери на кухні.
Розміри та технічні характеристики
Світильник характеризується компактними розмірами, що дозволяє використовувати його навіть у невеликих приміщеннях. Загальна висота світильника становить 150 см, що дозволяє ідеально підлаштувати його під висоту стелі. Ширина лампи 39 см, а діаметр абажура 9 см. Глибина світильника 17 см.
Енергозбереження
Максимальний лофтовий стельовий світильник Mesh Industrial Overhang Led 5W 3000K For the Kitchen Gold Black має клас енергоспоживання A, що робить його дуже енергозберігаючим. Завдяки світлодіодній технології він споживає мінімальну кількість електроенергії, що призводить до менших рахунків за електроенергію.
Функціональність і додаткові функції
Лампа пропонує багато функцій, які підвищують її практичність. Перш за все, це продукт, який поставляється в комплекті з лампочкою, що позбавляє від необхідності додаткової покупки. Лампа також сумісна з джерелом живлення від мережі.
Застосування та стиль
Підвісні світильники та навіси, такі як ця модель від Maxlight, є ідеальним рішенням для кухні. Завдяки стилю лофт і поєднанню золотого і чорного світильник ідеально підійде для сучасних і промислових інтер'єрів.
Дизайн і матеріали
Лампа виготовлена з високоякісних матеріалів: сталь, метал і пластик. Металевий сітчастий абажур додає неповторний характер. Всередині є акрилова вставка з вбудованими бульбашками повітря, що створює цікавий світловий ефект.
Переваги продукту
Нижче наведено найважливіші переваги стельового світильника:
Підсумок
Maxlight Loft Ceiling Lamp Mesh Industrial Overhang Led 5W 3000K For the Kitchen Gold Black (P0438) — чудовий вибір для людей, які цінують сучасний дизайн і функціональність. Завдяки високоякісним матеріалам і енергозберігаючій світлодіодній технології цей світильник не тільки стильно освітлить вашу кухню, але й допоможе вам заощадити на рахунках за електроенергію.
?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maxlight |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3000К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 17cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 9 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Kuchnia |
| Максимальна потужність лампи | 5W |
| Марка | Maxlight |
| Матеріал | Stal, Metal, Tworzywo sztuczne |
| Мoдель | Mesh |
| Нитка | LED |
| Стиль | Loftowy |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Колір | Białe |
| Ширина | 39cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 119793771
Стельовий світильник Maxlight Loftowa Mesh Industrialny Zwis Led 5W 3000K Do Kuchni Złoty Black (P0438)
9 999 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

