



Доставка зі складу 5-10 днів.
Двоточковий стельовий світильник Atom C017CL-02W spot white від MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому вигляді, що створює низку можливостей для організації простору у вашому домі. Освітлення з легкістю впишеться в приміщення з класичною і сучасною атмосферою, виготовлене з практичних і міцних матеріалів, що гарантує користувачам радість і задоволення протягом багатьох років. Вишуканий білий колір світильника зробить його доречним як для світлого, так і для темного інтер'єру. Матеріали, які використовуються в лампі, - це метал і скло, що дозволяє легко обслуговувати лампу, має місце для 2 енергозберігаючих джерел світла GU10 і має клас герметичності IP20. Якщо ви не знаєте, який тип освітлення вибрати для вашої вітальні або офісу, світильник серії Alfa точно підійде завдяки своїй ергономічній формі, вибравши це освітлення Ви не тільки правильно підсвітите вибрані вами поверхні, але й отримаєте чудову та привабливу прикрасу, яка додасть інтер’єру неповторного вигляду та елегантності, підкресливши його деталі та декор серед інших меблів та аксесуарів інтер’єру Чудово виглядає як окремо, так і в комплекті з іншими світильниками, тому їх можна адаптувати до різних типів приміщень. Виріб має сертифікати відповідності та на нього поширюється гарантія від виробника зібрати обладнання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 11,5cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 20cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 10 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 2 źródła |
| Кімната | Kuchnia |
| Максимальна потужність лампи | 100W, 50W |
| Марка | Maytoni |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | GU10 |
| Стан | Нове |
| Стиль | Minimalistyczny |
| Тип | Plafony |
| Колір | Białe |
| Колірна температура | 4000K |
| Ширина | 10cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

