




Доставка зі складу 5-10 днів.
Колекція ламп ATLANTA – для любителів природи Нова пропозиція польського бренду MiLAGRO – колекція ATLANTA – створена для любителів інтер’єрів, натхненних природою та оформлених у дусі еко-дизайну. Ця серія продуктів включає 5 цікавих моделей ламп, включаючи дві вражаючі люстри (з трьома та п'ятьма точками світла), практичну настінну лампу, настільну лампу та торшер. Усі світильники колекції ATLANTA мають класичні циліндричні абажури з легкої тканини з виразним переплетенням, а їх підстави та кронштейни виготовлені з металу, пофарбованого в чорний колір. Все це доповнюється вишуканими аксесуарами з натурального світлого дерева.
Світильники з колекції ATLANTA, завдяки стриманим кольорам і використовуваним матеріалам, найкраще підходять до скандинавських, сільських і лофтових інтер'єрів. Вони будуть чудово гармоніювати з дерев'яними меблями, класичною дошкою для підлоги і земляними стінами, а також натуральними аксесуарами у вигляді лляних штор і плетених прикрас. Хороша ідея – поєднати кілька ламп ATLANTA в одному просторі і створити цілісний дизайн в інтер’єрі. Як це зробити? Наприклад, повісьте люстру в центрі вітальні, поставте торшер у кутку для читання та підсвітіть мультимедійну стіну двома настінними світильниками.
Лампи ATLANTA – довговічність на найвищому рівні Стильні лампи з колекції ALTANTA виробляє польський бренд MiLAGRO, дотримуючись найвищих стандартів якості, що робить їх дуже міцними та стійкими до пошкоджень. Крім того, на них поширюється гарантія виробника. У всіх лампах цієї серії є місце для ламп E27. У колекції ATLANTA представлені наступні моделі світильників:• Настінний світильник MLP7450• Люстра з трьома точками освітлення MLP7451• Люстра з п’ятьма точками освітлення MLP7452• Настільна лампа MLP7453• Торшер ATLANTA MLP7454
НАПРУГА: ~230 В/ 50 Гц КІЛЬКІСТЬ СВІТЛОВИХ ТОЧОК: 1 ВИСОТА (мм): 1600 мм ПОТУЖНІСТЬ: 1xE27 ВАГА НЕТТО: 2,9 кг ВИСОТА ЛАМПИ (мм): 200 мм ШИРИНА ЛАМПИ (мм): 400 мм ШИРИНА (мм): 450 мм ГЛИБИНА (мм): 450 мм ВАГА БРУТТО: 5,1 кг КОЛІР: ЧОРНИЙ / НАТУРАЛЬНА ДЕРЕВНА НИТЬ: E27 ВИРОБНИК: Eko-Light РІВЕНЬ ЗАХИСТУ: IP20 МАТЕРІАЛ: МЕТАЛ + ДЕРЕВО + LENMARK: Milagro ДЖЕРЕЛО СВІТЛА В КОМПЛЕКТІ: НЕЗАМІННЕ ДЖЕРЕЛО СВІТЛІ: Так
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milagro |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 160cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 55cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 40 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Кімната | Biuro, Korytarz/schody, Kuchnia, Salon, Sypialnia, Łazienka |
| Максимальна потужність лампи | 60W |
| Марка | Milagro |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Klasyczny |
| Тип | Klasyczne, Ledowe |
| Колір | Czarne |
| Ширина | 55cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴



