
Доставка зі складу 5-10 днів.

Світлодіодний стельовий світильник серії ZONDA від бренду MiLAGRO - чудовий вибір для сучасних інтер'єрів. Він чудово підійде у вітальню та спальню, надаючи кімнаті модерн. Використання світлодіодних діодів означає, що споживання енергії значно знижується, зберігаючи при цьому вражаючу потужність 48 Вт. Колірна температура в діапазоні 3000-6000К, яка регулюється за допомогою пульта дистанційного керування, дозволяє регулювати колір світла відповідно до власних уподобань, тому ви завжди будете почувати себе комфортно у своїй кімнаті. Компактні розміри (ширина 600 мм, глибина 600 мм, висота 170 мм) роблять стельовий світильник серії ZONDA придатним навіть для низьких приміщень, де простір досить обмежений. Сам стельовий світильник важить всього 3,1 кілограма, тому його підвішування не зажадає особливих зусиль. Цей продукт також пропонує функцію затемнення та можливість використання змінного джерела світла. Слід також згадати про вбудований вентилятор, який може стати величезним полегшенням у теплу пору року. Вентилятор має цілих шість режимів роботи, а також опціональний реверс....
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milagro |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 17cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 60cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 17 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Salon |
| Максимальна потужність лампи | 48W |
| Марка | Milagro |
| Матеріал | Metal, Tworzywo sztuczne |
| Нитка | LED |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Plafony |
| Колір | Złote |
| Ширина | 60cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

