



Доставка зі складу 5-10 днів.
Стельовий світильник VERDE GREEN 3xE27 Ø50см
Колекція ламп VERDE – обличчя стилю та елегантності
Нова лінійка продуктів VERDE польського бренду MiLAGRO порадує кожного, хто шукає стильні аксесуари з благородною обробкою для свого дому чи офісу. Ця колекція включає 10 різних моделей, включаючи настінні світильники, круглі та квадратні стельові світильники, підвіски, а також приліжкову лампу та торшер. Кожна з пропозицій доступна в пляшково-зеленому кольорі з маленькими золотистими акцентами.
Освітлення з колекції ідеально підходить як для сучасних інтер’єрів, так і для класичних і гламурних приміщень. Благородні кольори в поєднанні з простим, але вишуканим дизайном дозволяють світильникам ідеально гармоніювати з дерев'яними меблями і блискучими аксесуарами. Елегантні настінні світильники ідеально підійдуть для освітлення залу, великі стельові світильники можуть стати центральною точкою освітлення великої вітальні, а торшер з додатковим світлодіодним спотом ідеально виглядатиме поряд із зручним кріслом-кришкою. Що стосується підвісних світильників, найкраще встановлювати їх над довгим обіднім столом або кухонним островом.
Колекція VERDE – найяскравіша точка аранжування
Унікальна колекція світильників VERDE – це не лише стильний дизайн і непідвладні часу кольори, а й найвищий стандарт якості, завдяки чому вона виправдає очікування найвибагливіших клієнтів. Якість гарантується відмінною сировиною, з якої виготовлені лампи, а також тим, що всі вони виготовляються лише на польських заводах.
Лампи VERDE адаптовані до ламп E27, а для однієї з настінних ламп і торшера додатково потрібне міні-джерело світла GU10.
Колекція VERDE включає:
•Настінний світильник MLP7872
•Настінний світильник з додатковим світлодіодним джерелом світла MLP7335
•Квадратний стельовий світильник MLP7874
•Квадратний стельовий світильник 50см MLP7875
•Круглий стельовий світильник MLP7876
•Круглий стельовий світильник 50см MLP7877
•Круглий стельовий світильник 60см MLP7878
•Підвісна лампа MLP7879
•Нічник MLP7880
•Торшер з додатковим світлодіодним джерелом світла MLP7881
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milagro |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 13cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 50cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 50 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 3 źródła |
| Кімната | Salon, Łazienka |
| Максимальна потужність лампи | 60W |
| Марка | Milagro |
| Матеріал | Tkanina |
| Мoдель | Verde |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Plafony |
| Ширина | 50cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

