
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Перш ніж купувати продукт, прочитайте лише параметри в описі аукціону нижче.
Світильник стельовий 4x35W GU10 WILSON MLP4859 Milagro
Стельовий світильник Milagro MLP4859
Технічні параметри:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milagro |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 15cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 30cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 10 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 4 źródła |
| Кімната | Łazienka |
| Максимальна потужність лампи | 40W |
| Марка | Milagro |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | GU10 |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Plafony |
| Ширина | 30cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

