




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Підвісна лампа PLAY COPPER 1xG9

НАПРУГА: ~230 В/50 Гц ВАГА НЕТТО: 0,6 кг ВАГА БРУТО: 0,95 кг КІЛЬКІСТЬ СВІТЛОВИХ ТОЧОК: 1 ШИРИНА (мм): 100 мм ГЛИБИНА (мм): 100 мм ШИРИНА ЛАМПИ (мм): 120 мм ВИСОТА ЛАМПИ (мм): 120 мм ПОТУЖНІСТЬ: 1xG9 ШИРИНА УПАКОВКИ (см): 22 ГЛИБИНА УПАКОВКИ (см): 22 ВИСОТА УПАКОВКИ (см): 22 НОВИНКИ: 24 РЕГУЛЬОВАНА ВИСОТА (мм): 350-900 мм ВИРОБНИК: Eko-Light РІЗЬБА: G9 СТУПІНЬ ЗАХИСТУ: IP20 МАТЕРІАЛ: МЕТАЛ + КОЛІР СКЛА: МІДНИЙ + ЧОРНИЙ БРЕНД: Milagro ДЖЕРЕЛО СВІТЛА В КОМПЛЕКТІ: СІМЕЙСТВО БЕЗ ЛАМП: ЗМІННЕ ДЖЕРЕЛО СВІТЛА: Так
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milagro |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 90cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 100 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | E |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Kuchnia |
| Максимальна потужність лампи | 10W |
| Марка | Milagro |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | G9 |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Ширина | 100cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

