




Доставка зі складу 5-10 днів.
Підвісна лампа CORIN GREEN 1xE27
КОРІН
Колекція ламп CORIN - проста форма в скандинавському стилі
Колекція CORIN представляє 5 підвісних світильників у класичних кольорових варіантах - чорному та білому, додатково збагачених 3 пастельними відтінками: синім, рожевим та зеленим. Світильник складається тільки з простого металевого абажура і кабелю довжиною 40-90 см, тому його можна монтувати на будь-якій висоті. Моделі цієї колекції мають нехитрий дизайн, який ідеально впишеться в сучасні інтер'єри, а також скандинавські аранжування, де переважає білий і пастельний колір.
Світильники CORIN виготовлені з металу і найкраще підходять для використання в їдальнях, над кухонними прилавками або як основне освітлення в коридорі. Вони також добре зіграють свою роль у комерційних об’єктах, таких як торгові центри, ресторани та кондитерські.
Виробник освітлювальних приладів MiLAGRO подбав не лише про те, щоб задовольнити клієнтів красою та універсальністю продукту, але й надійністю його виготовлення. Пропоноване освітлення в скандинавському стилі підходить для інтер'єрів, оформлених в різних стилях, але найкраще буде вписати його в світлі приміщення.
Сімейні лампи CORIN адаптовані до класичних ламп E27.
Колекція включає:
•Підвісна лампа MLP7980
•Підвісна лампа MLP7981
•Підвісна лампа MLP7982
•Підвісна лампа MLP7983
•Підвісна лампа MLP7984
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milagro |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 90cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 39cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 39 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Łazienka |
| Максимальна потужність лампи | 60W |
| Марка | Milagro |
| Матеріал | Metal |
| Мoдель | Corin |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Klasyczny, Skandynawski |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Ширина | 39cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

