

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Чорний підвісний світильник MOOSEE OMBRE LEVEL 80


Підвісний світильник MOOSEE OMBRE 80 чорний.
Повністю виготовлено з чорної сталі. Довгастий акриловий абажур містить світлодіодне джерело світла.
Мінімалістична форма світильника ідеально впишеться як в сучасний, так і в промисловий інтер'єр.
Колекція ламп Ombre дозволяє створювати цікаві композиції.
Специфікація:
Світло: LED 9 Вт / 720 лм / 3000 K
Каркас: висота 160 см / ширина 90 см / глибина 6,5 см
Абажур: ширина 87 см / діаметр. 2 см
Монтаж: діам. 6,5 см / висота 13 см
Довжина кабелю: 160 см
Монтаж: стельовий монтаж
Вага нетто: 0,37 кг
Розміри упаковки: 89 см / 15 см / 11 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 160cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 16cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 50 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Biuro, Korytarz/schody, Kuchnia, Salon, Sypialnia, Łazienka |
| Максимальна потужність лампи | 9W |
| Марка | Moosee |
| Матеріал | Stal |
| Мoдель | Ombre |
| Нитка | LED |
| Стиль | Glamour |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Колір | Czarne |
| Ширина | 80cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

