




Доставка зі складу 5-10 днів.
Paulmann - Круглий стельовий світильник Casara Led 15W 4000K Ip44 Beige (71054)
Стельові світильники є ключовим елементом дизайну інтер’єру, забезпечуючи не тільки ефективне освітлення, але й додаючи стилю та характеру різним кімнатам. Стельові світильники, люстри та стельові точкові світильники – лише деякі з багатьох доступних варіантів. Серед них особливо виділяється Paulmann - кругла стеля Casara Led 15W 4000K Ip44 Beige (71054), яка завдяки своїй функціональності та дизайну ідеально вписується в сучасні тренди.
Ефективність освітлення
Одним із найважливіших аспектів будь-якого стельового світильника є його здатність ефективно освітлювати простір. Стельовий світильник Casara оснащений одним світлодіодним джерелом світла потужністю 15 Вт, яке випромінює яскраве світло з колірною температурою 4000K. Це відповідає природному білому, що робить світло приємним для ока та ідеальним для щоденного використання. Крім того, стельовий світильник пропонує 1300 люмен, що гарантує достатньо світла в кожній кімнаті.
Технічні характеристики
Paulmann - Casara Round Ceiling Lamp — це продукт, який поєднує передові технології з елегантним зовнішнім виглядом. Має клас енергоспоживання E і високий ступінь захисту IP44, що роб
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Paulmann |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 4000К |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 6,2cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 30 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | E |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Łazienka |
| Максимальна потужність лампи | 15W |
| Марка | Paulmann |
| Матеріал | Tkanina |
| Мoдель | Cosara |
| Нитка | LED |
| Стиль | Boho |
| Тип | Plafony |
| Ширина | 30cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴



