


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Tk Lighting Lamp Sol_x000D_ Мега (4261)


Дані_x000D_ технічний:
Кількість джерел_x000D_ Ліхтарі: 4 x GX53
Потужність_x000D_ Одне джерело світла Вт: 10 Вт_x000D_ світлодіод
Висота: 7,5 см
Ширина: 83 см
Глибина: 8 см
Колір: чорний, золотий
Матеріал: метал
Стиль: мінімалізм, модерн
Місце_x000D_ Призначення: їдальня, вітальня,_x000D_ Спальня
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TK Lighting |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 83cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 8cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 83 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 4 źródła |
| Кімната | Kuchnia |
| Максимальна потужність лампи | 10W |
| Марка | TK Lighting |
| Матеріал | Metal, Tworzywo sztuczne |
| Мoдель | Dallas |
| Нитка | GX53 |
| Стан | Нове |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Plafony |
| Колір | Złote |
| Ширина | 8cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

