
Доставка зі складу 5-10 днів.
Тк Lighting Grant 1-Light Pendant Lamp White / Gold 4820 (4820T)
Стельові світильники - невід'ємний елемент будь-якого інтер'єру. Вони не тільки забезпечують необхідне освітлення, але і є важливим декоративним елементом. Завдяки широкому вибору моделей, кольорів і стилів їх можна ідеально підібрати до різних приміщень, таких як кухня, вітальня чи спальня. Одним із видатних продуктів у цій категорії є 1-точкова підвісна лампа Tk Lighting Grant White/Gold 4820 (4820T).
Виняткові параметри освітлення
Підвісний світильник Grant забезпечує чудове освітлення завдяки одному джерелу світла. Максимальна потужність лампочки становить 15 Вт, що гарантує потрібну кількість світла в кімнаті. Виріб підтримує джерело світла E27, що дозволяє використовувати сучасні світлодіодні лампи. Залежно від обраної лампочки можна отримати різні кольори світла, що додатково підвищує функціональність світильника.
Технічні та фізичні характеристики
Модель Grant — це підвісна лампа, яка виділяється своїм сучасним стилем і елегантним дизайном. Його висота становить 160 см, ширина - значні 300 см, а діаметр абажура - 30 см. Завдяки використанню таких матеріалів, як тканина та метал, лампа не тільки естетична, але й довговічна. Клас енергоспоживання A підтверджує його енергоефективність, що означає менші рахунки за електроенергію.
Переваги енергозбереження
Підвісний світильник Grant характеризується високим класом енергоефективності А. Це означає, що він екологічно чистий і дозволяє економити електроенергію. Використовуючи сучасні світлодіодні лампи, ви можете додатково зменшити споживання енергії, що корисно як для вашого гаманця, так і для планети.
Функціональність і захист
Стельовий світильник Grant має клас герметичності IP20, що означає, що він захищений від проникнення сторонніх предметів діаметром більше 12,5 мм. Крім того, є можливість регулювати колір світла в залежності від використовуваної лампочки, що дозволяє створити потрібну атмосферу в кімнаті.
Застосування та дизайн
Підвісний світильник Grant ідеально підходить для кухні завдяки своїм параметрам і елегантному дизайну. Сучасний стиль і поєднання білого і золотого надають йому унікальний характер. Абажур має асиметричну форму з внутрішньою стороною, заповненою золотою фольгою, що робить світильник не лише джерелом світла, а й ефектним декоративним елементом.
Компактний розмір і сучасни
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TK Lighting |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 160cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 40cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 30 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Kuchnia |
| Максимальна потужність лампи | 15W |
| Марка | TK Lighting |
| Матеріал | Metal, Tkanina |
| Мoдель | Grant |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Ширина | 300cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 153525519
Стельовий світильник Tk Lighting Grant 1 Punktowa Biało / Złoty 4820 (4820T)
9 999 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

