




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Світильник V-TAC SKU20476 VT-150070 6500K 70 Вт 8400 лм Опис продуктуВисока ефективність 120 лм/Вт 5 років Гарантія Корпус SAMSUNG ChipIP65PC
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | V-TAC |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 70 W |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 150cm мм |
| Додаткова інформація | Źródło światła w zestawie |
| Клас енергоспоживання | E |
| Марка | V-TAC |
| Мoдель | VT-150070 |
| Нитка | LED |
| Тип | Sufitowe natynkowe |
| Колір | Białe |
| Колір світла | Білий zimny |
| Колірна температура | 6500K |
| Ширина | 150cm мм |
| Яскравість (лм) | 8400 |
- Ціна: 9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 147132707
Освітлення в натяжну стелю Oprawa hermetyczna led v-tac samsung m-series 70w 120cm 120lm/w vt-150070 6500k 8400lm 5 lat gwarancji
9 999 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

