




Доставка зі складу 5-10 днів.

Стельовий світильник з керамічними плафонами на 3 лампочки E14

Унікальний стельовий світильник неодмінно виділятиметься своєю приємною простотою. Завдяки міцній металевій основі ви легко закріпите світильник на будь-якій стелі. Три стильні переплетені хромовані трубки та плафони сферичної форми доповнюють його елегантний вигляд. Матове хромоване покриття надає цій лампі сучасний вигляд, що робить її ідеальною для будь-якої вітальні чи спальні. Його також можна легко доглядати та чистити вологою ганчіркою. Цю лампу можна легко зібрати.

Колір: білий Матеріал: хромована сталь, кераміка Габаритні розміри: 35 x 24 см (Д x В) Діаметр абажура: 10 см Напруга: 220-240 В ~ Частота: 50 Гц Потужність: 3 x 40 Вт Кріплення/ кріплення: E14Z Необхідна збірка 3 плафонів у формі кулі: є для доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 40 W |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 35cm мм |
| Клас енергоспоживання | E |
| Марка | VidaXL |
| Нитка | E14 |
| Тип | Sufitowe natynkowe |
| Ширина | 35cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 95663293
Освітлення в натяжну стелю Vidaxl Sufitowa Z Ceramicznymi Kloszami Na 3 Żarówki E14 (289228)
9 999 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж


