
Доставка зі складу 5-10 днів.
Стельовий світильник, 3 лампи E14, фіолетовий/білий
Цей чудовий стельовий світильник із чотирма акриловими ручками у формі листяних гілочок має елегантний вигляд. Хромоване покриття надає йому сучасного стилю - ідеально підходить для будь-якої вітальні чи спальні. Завдяки якісній металевій основі світильник легко встановити на будь-який тип стелі. Світло, що проходить крізь ніжні акрилові листочки, освітить кожен куточок кімнати. Цей ексклюзивний стельовий світильник створить розслаблюючу та приємну атмосферу. Лампа вміщує три лампочки E14. Зверніть увагу, що вони не включені.
Матеріал: металевий каркас + акрилові листи Колір: біло-фіолетовий Загальні розміри: 450 x 150 мм (Ø x В) Напруга: 230 В ~ Частота: 50 Гц Потужність: 3 x 40 Вт Кріплення/кріплення: E14 Хромований Продукт Лампочки не входять< /p>
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 15cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 45cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 45 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 3 źródła |
| Кімната | Korytarz/schody, Kuchnia, Salon, Sypialnia, Łazienka |
| Марка | VidaXL |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | E14 |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Колір | Białe |
| Ширина | 45cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

