
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Унітаз керамічний без бортика 36х52 ТЕН 4.0
TEN 4.0 від ArtCeram - ідеальне рішення для тих, хто цінує сучасну та функціональну ванну техніку. Підвісний унітаз без бортика забезпечує легкість очищення та мінімалістичний вигляд. Овальна форма і розміри чаші 52х36 см дозволяють використовувати її для різноманітних інтер'єрів. Відстань між кріпильними гвинтами становить 180 мм, що забезпечує легкий монтаж. Виготовлений з білої глянцевої кераміки, унітаз міцний і елегантний. Товар продається без сидіння для унітазу. На унітаз виробництва Італія поширюється гарантія 2 роки, що свідчить про високу якість виконання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ArtCeram |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 42 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 52 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Bez deski |
| Заканчувати | Połysk |
| Марка | Artceram |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Ten |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Ширина | 36 cm мм |
- Ціна: 17 476 ₴
- В наявності
- Код: 91206702
Унітаз ArtCeram Ten 4.0 TEV0060100
17 476 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
