
Доставка зі складу 5-10 днів.
•- колір: білий - стояча установка - ширина: 37 см - довжина: 58 см - висота: 40 см - вага: 24,4 кг - настінна версія - без ободка без обода врівень - воронка - UWL клас 1 - змив 4 ,5 l - кріплення включено - горизонтальний злив - також доступний у версії WonderGliss
• Ціна вказана тільки за унітаз. • Білий унітаз-лійка від торгової марки Duravit з серії D-Neo. Розміри виробу 58 х 37 х 40 см. Миска без бортика без бортика для змиву. Виріб призначений для підлогового монтажу.• Надійна якість виготовлення виробу гарантує його тривалу та безвідмовну експлуатацію.• Також рекомендуємо ознайомитися з усім асортиментом продукції Duravit та асортиментом інших товарів. виробники також доступні в нашій пропозиції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Duravit |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 58 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Bez deski |
| Заканчувати | Połysk |
| Марка | Duravit |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод встановлення | Stojąca |
| Мoдель | D-Neo |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Ширина | 37 cm мм |
- Ціна: 16 835 ₴
- В наявності
- Код: 108752492
Унітаз-компакт Duravit D-Neo Rimless 2003090000
16 835 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

