
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Villeroy & Підвісний унітаз Boch O.Nova, білий
Технічні дані:
Дошка, яку видно на фото, не бере участі в аукціоні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Villeroy & Boch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 34 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 49 cm мм |
| Додаткова інформація | Z kołnierzem |
| Доска | Bez deski |
| Марка | Villeroy&Boch |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Białe |
| Ширина | 36 cm мм |
- Ціна: 15 282 ₴
- В наявності
- Код: 13092120
Унітаз Villeroy&Boch O.novo 568810R1
15 282 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
