




Доставка зі складу 5-10 днів.
Підвісний унітаз Oltens Hamnes Stille PureRimbia 42021000 Унітаз із найінноваційнішою системою змиву води SilentWhirl. Завдяки технології SilentWhirl ви ніколи більше не відчуєте дискомфорту від змивання води у ванній кімнаті, поки ваші гості сидять у вітальні. Вночі відвідування туалету не завадить спокійному сну ваших близьких. Технологія SilentWhirl є найінноваційнішою системою змиву туалету. Революційне рішення, що використовує силу водяного гідромасажу, забезпечує ретельне промивання чаші, залишаючи її внутрішню поверхню ідеально чистою вже після одного промивання. Завдяки потужності водяного вихру лише необхідна кількість води видаляє бруд і мікроби. Інноваційні рішення та естетична обробка є запорукою ідеальної ванної кімнати. Чи можуть краса і ощадливість йти рука об руку? так! Ми віримо, що практичні та економічні рішення можуть бути красивими - довжина: 52 см - ширина: 35,5 см - висота: 37 см - установка: підвісна - відстань між монтажними отворами 18 см - набір для складання чаші в комплекті - невидима система складання чаші Blindsystem - PureRim. технологія унітазу без бортика - з безшумною системою змиву SilentWhirl - колір: білий Система змиву використовується в чашах Унітаз Oltens розрахований на змив 3/4,5 літрів і 3/6 літрів води. Відстань між гвинтами в рамі Triberg і в унітазах Oltens становить 18 см відповідно до європейського стандарту. ТЕРМІН ДОСТАВКИ ПРОДОВЖЕНО НА 3 РОБОЧІ ДНІ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oltens |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 37 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 52 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Bez deski |
| Марка | Oltens |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Hamnes Stille |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Ширина | 35,5 cm мм |
- Ціна: 13 850 ₴
- В наявності
- Код: 147626234
Унітаз Oltens Hamnes Stille 42021000
13 850 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж



