



Доставка зі складу 5-10 днів.
Підлоговий унітаз GEBERIT BAMBINI 53x34 см, настінний, білий 502.966.00.1 Підлоговий дитячий унітаз Geberit Bambini, воронкоподібний, Rimfree, для сидіння унітазу Серія Geberit Bambini для ванних кімнат пропонує дитячі унітази, дитячі умивальники та ін. вироби для умивальників, які спеціально адаптовані до потреб малюків і дітей до 14 років. Колірна концепція створює грайливу, але позачасову атмосферу в санвузлах. Характеристики продукту: Для дітей Для установки в приміщеннях, призначених для дітей Для прихованих зливних бачків Стоячий Кріпиться на стіну Керамічний унітаз з лійкою без ободів Тип 1, повна ємність 6 / 5 / 4 л, відповідно до європейського стандарту EN 997 Горизонтальний випуск Приховані кріплення Висота верхнього краю кераміки : 30 см Матеріал Сантехнічна кераміка Відстань між кріпленнями Комплект поставки: кріплення Відстань між кріпленнями 14,5 см. Додаткові аксесуари: сидіння для унітазу або сидіння для унітазу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geberit |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 30 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 53 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Bez deski |
| Марка | Geberit |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Stojąca |
| Мoдель | Bambini |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Ширина | 33 cm мм |
- Ціна: 16 258 ₴
- В наявності
- Код: 168335510
Унітаз Geberit Bambini 502.966.00.1
16 258 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

