

Доставка зі складу 5-10 днів.
Kerasan Flo Унітаз підвісний 36х50 см білий 3115/311501
*Ціна вказана лише за миску, дошку потрібно замовляти окремо.
- Виробник: Kerasan
- Серія: Flo
- Код товару: 3115
- Колір: білий
- Матеріал: кераміка
- Форма: кругла/овальна
- Тип: призупинено
- Монтаж: настінний
- Розміри: 36 x 50 см
- Вага: 16 кг
- Дренаж: Горизонтальний
- Виробництво: Італія
Доповнити:
- Сидіння для унітазу Kerasan Flo звичайне, біле 318901
- Сидіння для унітазу Kerasan Flo Slow-closing, біле 318701
- Сидіння для унітазу Kerasan Flo Slim з повільним закриванням, біле, хромовані петлі 319101
Висока якість і довговічність гарантують можливість навіть надзвичайно інтенсивного використання. Багаторічний досвід роботи на ринку дозволяє нам пропонувати клієнтам продукцію, адаптовану до їхніх потреб і тенденцій ринку. Завдяки цьому кожен може запастися потрібними товарами, які дозволять функціонально доповнити свій житловий простір.
Якість продукції цієї компанії підтверджує такий продукт, як Унітаз підвісний Kerasan Flo 36x50 см, білий 3115. Переконайтеся самі, скільки означає належна функціональність і якість.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kerasan |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 34 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 55 cm мм |
| Додаткова інформація | Z kołnierzem |
| Доска | Bez deski |
| Марка | Kerasan |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Flo |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Ширина | 36 cm мм |
- Ціна: 17 583 ₴

