


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Унітаз Kerasan Retro стоячий, вертикальний злив, білий

Чаша Kerasan Retro — це унітаз, який є підлоговим унітазом з вертикальним зливом. Унітаз має розміри 59х38,5х42 см. Виробник кераміки італійська компанія Kerasan, бачок монтується під унітаз. Стилізована ретро кераміка Kerasan користується великою популярністю серед покупців, які цінують класичний ретро дизайн. Італійська кераміка виконана надзвичайно ретельно в красивому білому кольорі, елементи оздоблення можна замовити в трьох кольорах: золото, хром і бронза.
Виробник: Kerasan Каталожний номер: 101001 Тип: стоячий з підлоги Злив: універсальний Покриття для легкого очищення: немає Серія, колекція: Ретро Колір за виробником: білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kerasan |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 42 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 59 cm мм |
| Додаткова інформація | Z kołnierzem |
| Доска | Bez deski |
| Марка | Kerasan |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Stojąca |
| Мoдель | Retro |
| Відтік | Z odpływem pionowym |
| Ширина | 38 cm мм |
- Ціна: 18 279 ₴

