


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Catalano SFERA 350x540 CATAglaze 1VSF54R00

Колір і обробка
Форма та тип унітазу
Матеріал і висота унітазу
Механізм і тип змиву
Тип сидіння для унітазу
Збірка та розміри
Вміст пакета
?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Catalano |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 28 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 54 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Bez deski |
| Заканчувати | Połysk |
| Марка | Catalano |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Białe |
| Ширина | 35 cm мм |
- Ціна: 19 190 ₴
- В наявності
- Код: 35724705
Унітаз Catalano SFERA 1VSF54R00
19 190 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
