



Доставка зі складу 5-10 днів.
ПІДВІСНИЙ УНІТАЗ PURERIM З ПОКРИТТЕМ БІЛЕ СИДІННЯ УНІТАЗУ OLTENS HAMNES KORT STILLE
Унітаз із найінноваційнішою системою змиву води SilentWhirl. Завдяки технології SilentWhirl ви ніколи більше не відчуєте дискомфорту від змивання води у ванній кімнаті, поки ваші гості сидять у вітальні. Вночі відвідування туалету не завадить спокійному сну ваших близьких. Технологія SilentWhirl є найінноваційнішою системою змиву туалету. Революційне рішення, що використовує силу водяного гідромасажу, забезпечує ретельне промивання чаші, залишаючи її внутрішню поверхню ідеально чистою вже після одного промивання. Завдяки потужності водяного вихру лише необхідна кількість води видаляє бруд і мікроби. Інноваційні рішення та естетична обробка є запорукою ідеальної ванної кімнати. Чи можуть краса і ощадливість йти рука об руку? так! Ми віримо, що практичні та економічні рішення можуть бути красивими.
- довжина: 49 см
- ширина: 37 см
- висота: 36,5 см
- тип обода: без коміра (PureRim)
- чаша з відстанню з'єднання 180 мм
- Система складання невидимої чаші Blindsystem
- набір для складання чаші включено
- встановлення: висить
- з безшумною системою змиву SilentWhirl - з покриттям SmartClean
- колір: білий
Ціна вказана тільки за унітаз.
PureRim
Завдяки унітазу без бортика ви можете легко підтримувати унітаз в ідеальній чистоті.
SmartClean
Поверхні з цим покриттям потребують менше води, миючих засобів і менше зусиль, щоб утримувати їх чистими.
Рекомендована рамка та кнопки Oltens Triberg
Спеціальна рама для вбудованого монтажу забезпечує довготривалу безпеку. Виберіть одну з багатьох кнопок, яка ідеально підходить до вашої ванної кімнати.
Функції продукту
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oltens |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 36,5 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 49 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Bez deski |
| Марка | Oltens |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Hamnes Kort Stille |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Ширина | 37 cm мм |
- Ціна: 15 282 ₴
- В наявності
- Код: 162886562
Унітаз Oltens Hamnes Kort Stille 42524000
15 282 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

