Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Колесо iCon KT 204000600
Колір і обробка
Форма і тип унітазу
Розміри та технічні параметри
Матеріал
Встановлення та вимоги
Функції та переваги
Колесо iCon KT 204000600 — це елегантний і функціональний елемент для ванної кімнати, який точно виправдає очікування навіть найвимогливіших користувачів.
?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keramag |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 36 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 53 cm мм |
| Додаткова інформація | Z kołnierzem |
| Доска | Bez deski |
| Марка | Keramag |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Białe |
| Ширина | 36 cm мм |
- Ціна: 20 435 ₴
