
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Малий підвісний унітаз без бортика 36х45 см А16 міні
Унітаз невеликий для підвісної установки в комплекті з елементами кріплення. Тонка плата (ASA002) продається окремо.
Докладніше
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ArtCeram |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 36 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 45,5 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Bez deski |
| Заканчувати | Połysk |
| Марка | Art Ceram |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | A16 |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Białe |
| Ширина | 36 cm мм |
- Ціна: 21 840 ₴
- В наявності
- Код: 65901067
Унітаз Art Ceram A16 Asv0050100
21 840 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
