
Доставка зі складу 5-10 днів.
Villeroy&Boch O.NOVO Унітаз лійковий, стоячий 565710R1 / 5657.10.R1 Унітаз стоячий, для установки впритул, горизонтальний злив, монтажний набір для прихованого монтажу в комплекті, з системою економії води AQUAREDUCTO: об'єм змивної води 3 / 4,5 літрів Колір: Weiss Alpin CeramicPlus 565710R1Можливо замовити в таких кольорах:Weiss Alpin 56571001Weiss Alpin AntiBac 565710T1Розміри: 36 x 56 смМатеріал: Сантехнічна керамікаВага: 21,89 кгСумісні товари: - сидіння для унітазу з функцією QuickRelease і SoftClosing, петлі з нержавіючої сталі: 9M38S101 - сидіння для унітазу, петлі з нержавіючої сталі: 9M396101 - сидіння для унітазу VITA, верхнє кріплення, зі спеціальним кріпленням, що виключає ковзання вбік, з ручкою на кришці, з функцією QuickRelease і SoftClosing, петлі з нержавіючої сталі: 9M67S1T1 - зливна дуга: 87010000- дужка Злив VARIO: 87110000 Ціна вказана тільки за чашу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Villeroy & Boch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 56 cm мм |
| Додаткова інформація | Z kołnierzem |
| Доска | Bez deski |
| Марка | Villeroy&Boch |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Stojąca, Wisząca |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Białe |
| Ширина | 36 cm мм |
- Ціна: 21 840 ₴
- В наявності
- Код: 13092303
Унітаз Villeroy&Boch O.Novo565710R1
21 840 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

