

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Окремо стоячий унітаз від італійського бренду Catalano з високоякісної кераміки білого кольору ідеально підходить для сучасного та мінімалістичного інтер'єру: - Сидіння унітазу Catalano Zero , білий 5SCST000 - труба Catalano для ..
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Catalano |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 42 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 55 cm мм |
| Додаткова інформація | Z kołnierzem |
| Доска | Bez deski |
| Заканчувати | Połysk |
| Марка | Catalano |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Stojąca |
| Мoдель | Zero |
| Відтік | Uniwersalne |
| Ширина | 35 cm мм |
- Ціна: 18 802 ₴
- В наявності
- Код: 8743205
Унітаз Catalano Zero/Verso 55 1VP5500
18 802 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
