



Доставка зі складу 5-10 днів.
Унітаз Kerasan Retro окремо стоячий 72х38,5 см білий 1012/101201
*Ціна вказана тільки за чашу, дошку потрібно замовляти окремо.
- Виробник: Kerasan
- Серія: Ретро
- Код товару: 1012
- Колір: білий
- Розміри: 72 x 38,5 см
- Висота: 41 см
- Вага: 22 кг
- Виробництво: Італія
- Матеріал: кераміка
- Монтажний комплект
- Трапа в підлогу типу S
- Для бачка, встановленого на унітазі
- У вартість не входить сидіння унітазу, керамічний бачок і зливний механізм
Доповнити:
- Керамічний резервуар: 1081
- Механізм змиву: 7509
- Звичайна біла дошка 109001, 109101, 109301,
- Звичайна чорна дошка 109004, 109104, 109304
- Звичайна біла плита Duroplast 109401, 109801, 109901
- Звичайна дошка кольору горіх 109040, 109140, 109340
- Біла дошка з повільним закриванням 108801, 108701, 108601
- Чорна дошка з повільним закриванням 108804, 108701, 108604
- Біла повільно закриваюча дошка з дюропласту 108901, 108501, 108401
- Повільнозакриваюча дошка кольору горіх 108840, 108740, 108640
Висока якість і довговічність гарантують можливість навіть надзвичайно інтенсивного використання. Багаторічний досвід роботи на ринку дозволяє нам пропонувати клієнтам продукцію, адаптовану до їхніх потреб і тенденцій ринку. Завдяки цьому кожен може придбати відповідні товари, які функціонально доповнять його житловий простір.
Якість продукції цієї компанії підтверджує такий продукт, як Kerasan Retro, унітаз підлоговий, злив горизонтальний, 70,5х38,5 см, білий 1011. Переконайтеся самі, скільки означає належна функціональність і якість.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kerasan |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1 kg |
| Висота | 41 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 72 cm мм |
| Додаткова інформація | Z kołnierzem |
| Доска | Bez deski |
| Марка | Kerasan |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Stojąca |
| Мoдель | Retro |
| Оболонка | Немає |
| Відтік | Z odpływem pionowym |
| Ширина | 38,5 cm мм |
- Ціна: 18 829 ₴
- В наявності
- Код: 1598165
Унітаз-компакт Kerasan Retro 101201
18 829 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

