

Доставка зі складу 5-10 днів.
Підвісний унітаз Villeroy&Boch Architectura 5684R0T2 / 5684.R0.T2 Підвісний унітаз, горизонтальний злив, з водозберігаючою системою AQUAREDUCTO: об’єм води для змиву 3 / 4,5 літра, не підходить для установки з напірними змивами Колір: Weiss Alpin Ceramicplus 5684R0T2 Можливість замовлення В кольори: Weiss Alpin 5684R001Weiss Alpin Ceramicplus 5684R0R1Weiss Alpin AntiBac 5684R0T1Розміри: 53x37 смМатеріал: Сантехнічна керамікаВага: 20,81 кгСумісні товари:- Сидіння для унітазу: 98M9C101, 98M9D101,- Сидіння slimseat унітаз: 9M70S101, 9M706101- Сидіння: 9M636101- Кріпильна рама: 99530000- Кріпильний комплект: 99610000- Звукопоглинаючий комплект: 92228700- Прихована рама: 92246100 Ціна вказана лише для унітазу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Villeroy & Boch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 33 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 53 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Bez deski |
| Марка | Villeroy&Boch |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Białe |
| Ширина | 37 cm мм |
- Ціна: 23 660 ₴
- В наявності
- Код: 47747393
Унітаз Villeroy&Boch Omnia Architectura DirectFlush 5684R0T2
23 660 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

