




Доставка зі складу 5-10 днів.

Унітаз білого кольору, виготовлений з високоякісної кераміки. Лабораторно перевірений матеріал не тріскається і не змінює колір з часом, тому навіть через роки ваш унітаз виглядатиме як новий. Завдяки традиційному дизайну унітаз впишеться в будь-який стиль інтер'єру. Ми особливо рекомендуємо цю модель для маленьких ванних кімнат, оскільки вона має додаткову функцію біде. Ви отримуєте 2 штуцера в 1! Збоку є змішувач, завдяки якому ви можете регулювати температуру води відповідно до своїх уподобань. Цікавою пропозицією, яка додасть дизайну нашої ванної кімнати цікавий та оригінальний вигляд, є унітаз з колекції Peonia Zero. Насичена сіра або чорна кераміка і округлі лінії порушують традиційні рішення, які використовуються в дизайні сантехнічних пристроїв. Пропозиція Deante також включає комплекти прихованого монтажу 6-в-1 Peonia Zero. До складу цих наборів входять: інноваційна прихована рама, унітаз, кнопка зливу та звукоізоляційний килимок.

EAN: 5908212098103UID: CBP 6WPWLine: Peonia ZeroВиробник: DeanteГарантія: 10 роківПокриття: білийМатеріал: керамікаЗ функцією біде: ТакТип: підвіснийТип коміра: без фланцівПриховані кріплення: ТакШирина [мм]: 370Довжина [мм]: 513Висота [мм]: 350Відстань між монтажними отворами/осі [мм]: 180Плата: в комплектіНабір для встановлення в комплекті: Так
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 37 kg |
| Висота | 35 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 51 cm мм |
| Додаткова інформація | Z kołnierzem |
| Доска | Bez deski |
| Марка | Deante |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Peonia |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Białe |
| Ширина | 35,5 cm мм |
- Ціна: 24 852 ₴


