
Доставка зі складу 5-10 днів.
Продукт розроблено та виготовлено в ІталіїТехнічні дані.datagrid table { border-collapse collapse text-align left width 700px } .datagrid {font-family Arial, Helvetica, sans-serif background fff overflow hidden }.datagrid table td, .datagrid table th { padding 5px 20px }.datagrid table tbody td { background F0F0F0 color000000 font-size 14pxfont-weight normal }.datagrid table tbody .alt td { background ffffff color 000000 }.datagrid table tbody tdfirst-child { border-left none }.datagrid table tbody trlast-child td { border-bottom none }. datagrid table tbody td.alt{font-weightbold}тип продукту унітаз стояча ретро версія розміром 65x37 см без внутрішнього фланцевого покриття для легкого очищення без кольорового білого горизонтального або вертикального зливу, комплектується сидінням унітазу, прихованим бачком, низьким змивом із водостічної трубою, високим змивом із водостічн
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kerasan |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 42 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 65 cm мм |
| Додаткова інформація | Z kołnierzem |
| Доска | Bez deski |
| Марка | Kerasan |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод встановлення | Stojąca |
| Відтік | Z odpływem pionowym |
| Ширина | 37 cm мм |
- Ціна: 24 932 ₴

