
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
- Довжина: 66 см- Ширина: 39 см- Висота: 40 см- Дошка в комплекті: без дошки- Без коміра: так- Спосіб кріплення: стоячий- Колір: білий- Захисне покриття: немає- Форма: овальна- Оздоблення поверхні : глянцевий - Матеріал: кераміка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Duravit |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 66 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Bez deski |
| Марка | Duravit |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Stojąca |
| Мoдель | Qatego |
| Ширина | 39 cm мм |
- Ціна: 41 690 ₴
- В наявності
- Код: 156818184
Унітаз Duravit Qatego 2021090000
41 690 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
