
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Навісний унітаз Laufen Kartell 370 x 545 мм RIMLESS сірий матовий. H8203377590001 Підвісний унітаз без бортика, серія KARTELL BY LAUFEN РОЗМІРИ Ширина: 545 мм Глибина: 370 мм Висота: 355 мм ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Форма без бортика: Заокруглений Настінний Тип фланця: Без бортика Тип зливу: Подвійний Спосіб встановлення: На рама / до стіни Система змиву: європейський Монтажний комплект: включено
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laufen |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 43 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 54,5 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Bez deski |
| Заканчувати | Mat |
| Марка | Laufen |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод встановлення | Wisząca |
| Мoдель | Kartell |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Ширина | 37 cm мм |
- Ціна: 42 012 ₴
- В наявності
- Код: 108485653
Унітаз Laufen Kartell Rimless H8203377590001
42 012 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
