
Доставка зі складу 5-10 днів.
CLOUD Підвісний унітаз. Без оправи 56x40 см матово-чорний Символ: CLOWC1446504A Колекція: CLOUD Колір: Чорний матовий Матеріал: Кераміка Тип: Комір без оправи Кріплення: На стіну Розміри: 56 x 40 x 35 см Вага прихованого кріплення: 26 кг Без дошки (дошка купується окремо) Колекція RAK - CLOUD від RAK Ceramics – це плавні, геометричні лінії. Колекція була розроблена італійським дизайнером Джуеппе Мауріціо Скутелла. Створюючи лінії Cloud, дизайнер надихався округлими формами, кружляючими, пухнастими хмарами, які пропускають сонячні промені. Дизайнер Джузеппе Мауріціо Скутелла Джузеппе Мауріціо Скутелла народився в Алькамо, Сицилія. Його співпраця з RAK Ceramics починається з RAK-Cloud, проекту, який продовжує креативне мислення італійського дизайнера та ідеально поєднується з іншими його проектами, такими як колекція ламп "Pirce" від Artemide (Good_Design 2008, Red Dot Award). 2009, IF Design Award 2010) і колекція кришталевих і керамічних столиків «Метрополіс» від Tonelli Design. «Мені подобається говорити з душею всіх моїх проектів, відкривати їх історію та вловлювати найприхованіші відтінки його характеру, поважаючи його природу та пізнаючи його мову. Це мій спосіб наблизитися до його магічної сутності та стати його перекладач». Продукція RAK Ceramics - це гарантія найвищої якості. Кераміка обпалюється в спеціальних печах, що надає їй виняткової твердості, довговічності та стійкості до кислот, лугів, стирання, подряпин, шкідливого впливу світла та екстремальних температур. Сучасні методи випалу дозволяють отримати кераміку з ідеально гладкою поверхнею, на якій не накопичується бруд і камінь. Виробництво кераміки орієнтоване на економію води. «РАК Кераміка» випередила конкурентів на 33%. Вся продукція RAK Ceramics є 100% біорозкладаною. Зменшення вихлопних газів у виробничому процесі та зменшення енергоспоживання у виробництві - це не рекламні гасла, це параметри, завдяки яким RAK Ceramics щорічно нагороджується глобальною відзнакою Eco-Friendly Company з 2015 року. Доступні кольори: Matt White, Matt Чорний і глянцевий альпійський білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAK Ceramics |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 56 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Bez deski |
| Заканчувати | Mat |
| Марка | Rak Ceramics |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Cloud |
| Ширина | 40 cm мм |
- Ціна: 58 809 ₴
- В наявності
- Код: 147843152
Унітаз Rak Ceramics Rak Cloud CLOWC1446504A
58 809 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

