
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Підвісний унітаз Roca Beyond 58 см, Supraglaze® A3460B7S00Інформація про продукт:- Серія: Beyond- Довжина: 58 см- Ширина: 39,5 см- Висота: 34 см- У комплекті: Унітаз без сидіння- Без оправи: Так- Установка: підвісна - Колір: білий- Захисне покриття: є- Назва покриття: Supraglaze
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35,5 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 58 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Bez deski |
| Марка | Roca |
| Метод складання | Wisząca |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Ширина | 39,5 cm мм |
- Ціна: 62 370 ₴

