
Доставка зі складу 5-10 днів.
LAUFEN ILBAGNOALESSI ONE Підвісний унітаз без бортика білий H8209714000001 Підвісний унітаз без бортика, серія ILBAGNOALESSI ONE РОЗМІРИ Ширина: 585 мм Глибина: 390 мм Висота: 355 мм ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Форма без краю: Округла Тип фланця: Безободковий Тип зливу: Горизонтальний Спосіб монтажу: На раму / на стіну Система змиву: Європейська ILBAGNOALESSI ONE Творцем серії ILBAGNOALESSI One є архітектор і дизайнер Стефано Джованноні, який народився в Ла Спеції (Італія). Зараз живе і працює в Мілані. Його відзначені нагородами роботи виставляються в Центрі Жоржа Помпіду в Парижі та Музеї сучасного мистецтва в Нью-Йорку. За словами Альберто Алессі, генерального директора дизайнерського бюро ALESSI, Джованноні є одним з небагатьох дизайнерів, які можуть поєднувати в своїх роботах унікальні та популярні риси. З цієї причини йому довірили створити перший дизайн ванної кімнати від ALESSI. М'які лінії концепції «ONE», які ніби виходять за межі чітких контурів, роблять ванну інтимним місцем. Грайливий, трохи ексцентричний стиль умивальників дивує та стимулює уяву, не нехтуючи функціональністю виробу. Завдяки покриттю LCC кераміку особливо легко підтримувати в чистоті та вона відповідає найвищим стандартам гігієни. Крім того, як унітази, так і біде оснащені спеціальною системою монтажу, завдяки якій їх легко і швидко встановити. ПЕРЕТВОРЕННЯ ВАШОЇ ВАННОЇ КІМНАТИ НА ЖИТТЄВИЙ ПРОСТІР LAUFEN — надзвичайно традиційний швейцарський бренд, індивідуальність якого відображається в поєднанні вишуканого дизайну, якості та функціональності. LAUFEN — бренд преміум-класу, що належить групі ROCA, яка є одним із провідних виробників кераміки з глобальною дистриб’юторською мережею. Найголовнішою перевагою компанії є її експертні знання у сфері виробництва сантехнічної продукції. Понад 125 років бренд LAUFEN використовує найстаріші пластикові матеріали, відомі людству, для виробництва інноваційних санітарних виробів на найсучасніших фабриках із легендарною швейцарською точністю. При проектуванні ванної кімнати LAUFEN ідеально поєднує досвід виробництва кераміки з вишуканим дизайном. Особливість, яка на перший погляд виділяє продукцію LAUFEN, це поєднання двох тенденцій швейцарського дизайну: емоційного південно-італійського дизайну з північною традицією точності та любові до простоти. Для бренду LAUFEN якість означає знання виробництва та високий рівень практичних, але не очевидних переваг, які пропонує клієнту готова ванна кімната. LAUFEN також є швейцарським виробником продукції, яка дозволяє економно використовувати цінну сировину – воду. Таким чином компанія підкреслює свою прихильність до захисту природних ресурсів та екологічно чистого виробництва.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laufen |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 58,5 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Bez deski |
| Марка | Laufen |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Alessi One |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Ширина | 39 cm мм |
- Ціна: 69 358 ₴
- В наявності
- Код: 93663595
Унітаз Laufen Ilbagnoalessi One Rimless H8209714000001
69 358 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

