
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
довжина: 58,5 см, ширина: 39 см, висота: 35,5 см, тип зливу: горизонтальний спосіб монтажу: на рамі/до стіни без оправи, сумісний із системою змиву 4,5/3 лматеріал: керамічно засклені поверхні, що контактують із водостійкою системою кріплення Lufen EasyFit 2.0, яку можна комбінувати з: плавне закривання колір дошки: кафе матовий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laufen |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35,5 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 58,5 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Bez deski |
| Заканчувати | Mat |
| Марка | Laufen |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Il Bagno Alessi |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Brązowe |
| Ширина | 39 cm мм |
- Ціна: 98 710 ₴
- В наявності
- Код: 150838313
Унітаз Laufen Il Bagno Aless H8209711880001
98 710 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
