

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
ПІДВІСНА МИСКА MESTO
ЧИСТО
З ТОНКОЮ ДОШКОЮ ДЮРОПЛАСТ
S701-792
Настінна чаша MESTO має приховану систему встановлення, яка підвищує естетичність і полегшує установку. Він оснащений інноваційною технологією CleanOn, яка забезпечує гігієнічність і безпеку використання. Чаша розрахована на економічний змив 3/5л, що дозволяє економити воду. У набір входить тонке сидіння з дюропласту, що повільно закривається, з функцією легкого від’єднання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mito |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 37 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 51 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Заканчувати | Połysk |
| Марка | Mito |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Mesto Square |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Białe |
| Ширина | 36 cm мм |
- Ціна: 16 031 ₴
- В наявності
- Код: 158249129
Унітаз Mito Mesto Square S701792
16 031 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
