

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Набір підвісний унітаз Duravit №1 48 см + без сидіння білий
Функції продукту
Опис продукту
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Duravit |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 48 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Заканчувати | Połysk |
| Марка | Duravit |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | No. 1 |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Białe |
| Ширина | 37 cm мм |
- Ціна: 14 705 ₴
- В наявності
- Код: 125066056
Унітаз Duravit No.1(45750900A1)
14 705 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
