



Доставка зі складу 5-10 днів.
Підвісний унітаз LAVEO JARI CycleOn без бортика + сидіння VMJ 609SJari CycleON, наш підвісний унітаз із революційною системою змиву CycleON, представляє досконалість у сфері гігієни та економії води. Він використовує передову технологію, засновану на потужному водному потокі, що було підтверджено незалежними дослідженнями. Цей розчин ефективно очищає внутрішню поверхню унітазу за допомогою невеликої кількості води. Чаша Jari CycleON розроблена без бортика, що робить її бездоганною чистотою простою та зручною. Крім того, його інноваційна форма, без видимих кріпильних елементів з боків, гармонійно вписується у ванну кімнату. Основні переваги: Чудова точність і економія води завдяки використанню потужного водяного гідромасажного басейну, який ефективно видаляє бруд, зменшуючи потребу у використанні. Крім того, туалетна щітка Jari CycleON – це практично без бризок, яке гарантує неперевершений комфорт використання Унітаз Jari CycleON – це не тільки функціональний, але й елегантний дизайн, який ідеально вписується в різні концепції ванної кімнати. У набір також входить сидіння для унітазу, оснащене міцними петлями з механізмом повільного закривання та системою швидкого зняття, виготовлене з міцного пластику, стійкого до подряпин і зміни кольору. Унітаз залишається надійним і міцним протягом багатьох років. Детальніше про серію Jari. Тип фланця: без оправи. Сидіння в комплекті: так. Довжина: 485 мм. Висота: 325 мм. Ширина: 370 мм. Вага: 26,6 кг. Код: VMJ 609S.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laveo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 30 kg |
| Висота | 32,5 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 48,5 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Марка | Laveo |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Jari CycleOn |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Białe |
| Ширина | 37 cm мм |
- Ціна: 11 377 ₴
- В наявності
- Код: 164562156
Унітаз Laveo Jari CycleOn VMJ609S
11 377 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

