




Доставка зі складу 5-10 днів.
Набір підвісної чаші Roca Debba з тонким сидінням із повільним закриванням із матеріалу дюропласт, яке розроблено для швидкого розбирання. Форма чаші округла, буртик повністю знятий (без бортика). Водостік розташований горизонтально і може бути встановлений на рамі або до стіни, що забезпечує більшу гнучкість монтажу.
Набір включає:
Технічні характеристикиРозміри чаші 355 х 540 х 440 мм (довжина, ширина, висота). Чаша придатна для полоскання трьох ємностей - 4/2, 4,5/3 і 6/3л. Система змиву відповідає європейським стандартам.
Переваги миски без бортикаЧаша без бортика – це сучасне рішення, яке має багато переваг. По-перше, відсутність обідка полегшує дотримання гігієни в унітазі, тому що немає закутків, де міг би накопичуватися бруд. Крім того, чаша без оправи легко миється та візуально виглядає естетичніше.
Збірка та установкаВиріб можна встановити на раму або стіну, що забезпечує більшу гнучкість встановлення. Перед початком складання переконайтеся, що всі елементи надійно закріплені та відповідають інструкціям виробника.
Цінні функціїНабір має багато особливостей, які роблять його унікальним. Однією з них є функція швидкого демонтажу повільно закривається дошки. Це робить чистку та догляд за чашею легшими та зручнішими.
Особливості дизайнуДизайн набору сучасний і мінімалістичний, що робить його ідеальним для різних стилів ванної кімнати. Чаша має округлу форму, що надає їй елегантності та робить її візуально привабливою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 20 kg |
| Висота | 34,5 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 54 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Марка | Roca |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Debba |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Białe |
| Ширина | 35,5 cm мм |
- Ціна: 13 059 ₴
- В наявності
- Код: 92949844
Унітаз Roca Debba Rimless Round A34H992000
13 059 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж


